CP a média

Pražská burza

Datum vydání: 27.12.2010
Médium: Z1
Rubrika: Zprávy


Jakub ŽIŽKA, moderátor

--------------------

Pražská burza zaznamenala nejnižší objem důchodů v roce a index PX odepsal téměř 0,6 %. Pod vlivem evropských bank ztrácely i ty v Praze. Komerční banka odepsala třeba přes 1 %. Nejztrátovější akcií byla CME, ta ztratila dvě a čtvrt procenta. A co můžeme CME čekat v roce příštím od Komerční banky?

Jiří ZENDULKA, analytik Capital Partners

--------------------

Komerční banka by určitě měla pokračovat v tom svém nastoleném trendu, kdy si udržuje významnou pozici na trhu a měla by tedy profitovat z lepšující se poptávky po úvěrech a dále hlavně by měly poklesnout ty zmiňované ztráty z úvěrů a tvorba opravných položek. Takže já si myslím, co se týče příštího roku, tak by mohla třeba zažít vůbec nejziskovější rok ve své historii.

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 23.6. 2018
New York 04:02
closed 53:28
Londýn 09:02
closed 46:58
Frankfurt 10:02
closed 46:58
Praha 10:02
closed 47:13
Moskva 12:02
closed 43:58
Tokio 17:02
closed 39:58
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch