CP a média

US Futures dne 27.12.2010: Závěrečné deja vu?

Datum vydání: 27.12.2010
Médium: Akcie.cz
Odkaz: http://www.akcie.com/komentare-a-doporuceni/78208-us-futures-dne-27-12-2010-zaverecne-deja-vu/


S minulým čtvrtkem skončil předposlední obchodní týden t.r. již ve vyloženě svátečním rytmu, když na NYSE se objem zobchodovaných akcií pohyboval kolem 600 mil. akcií. To je ilustrativní číslo nízké aktivity na trzích. A to byl ekonomický kalendář docela ještě plný důležitých makrodat.

Nicméně konec roku 2010 se přiblížil a při dnešním jistě spíše „gaučovém“ tradingu nelze čekat nějaké dramatické výkony.

Podle obchodování evropských trhů, které jsou v minusovým polích, je také indikace futures zatím podobným směrem.

Podle přehledu makroindikátorů bude reportován pouze Dallas FED Manufacturing Activity za prosinec s oček. 17 bodů.

Výkonnost US hlavních akciových indexů od začátku t.r., index DJIA +11%, Nasdaq Comp. +18%, Standard and Poor´s 500 +13%.

Divize firmy GE Capital prodala svůj business mexických spotřebních hypoték včetně portfolia těchto produktů za 2 mld. USD skupině Grupo Financiero Santander Mexico.

V návaznosti na zvýšení 1Y výpůjční sazby čínskou centrální bankou o 25 bps. na úroveň 5,81% p.a. by podle průzkumu Bloomberg News měly sazby růst do konce roku 2011 až na úroveň 6,56% p.a.

Na komoditních trzích se ropa NYMEX WTI obchoduje za kurs 91,18 USD za barel a zlato je na ceně 1383,40 USD za trojskou unci. Na forexu jsou cross rates EUR/USD na hranici 1,3165.

Aktuální podoba indikací futures vypadá následovně: DJIA -42 bodů, Nasdaq 100 -6,75 bodů a SP 500 -4,90 bodů.

CAPITAL PARTNERS a.s.

J. Stoulil

http://www.akcie.com/komentare-a-doporuceni/78208-us-futures-dne-27-12-2010-zaverecne-deja-vu/

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 10.12. 2018
New York 06:50
closed 02:40
Londýn 11:50
open 04:40
Frankfurt 12:50
open 04:40
Praha 12:50
open 03:37
Moskva 14:50
open 01:55
Tokio 19:50
closed 13:10
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch