CP a média

US Futures: Poklidné obchodování, nízký objem

Datum vydání: 28.12.2010
Médium: Finance.cz
Odkaz: http://www.finance.cz/zpravy/finance/292857/


Futures na hlavní akciové indexy v USA indikují mírně pozitivní open. Čekají nás makrodata z oblasti nemovitostního trhu a spotřebitelské důvěry. Nicméně nelze očekávat, že by tato data měla sílu trh rozpohybovat. Na trzích převažuje sváteční nálada a mnoho investorů si vybírá čas dovolené. Obchodování tak opět bude doprovázeno velmi nízkým objemem.

Hlavní akciové indexy v Asii spíše ztrácely: Nikkei 225 -0,61 %, HangSeng -0,93%, Shanghai Comp. -1,74 %, BSE +0,02 %. Hlavní akciové indexy v Evropě zaznamenávají smíšené hodnoty: STOXX 50 Index +0,12 %, DAX 30 +0,12 %, CAC 40 +0,21 %, FTSE 100 svátek.

Dnes budou v USA zveřejněna tato makroekonomická data: SP/Case Shiller Home Price Index za říjen, SP/CS 20 City meziměsíčně oček. -0,6%, SP/CS Composite 20 za říjen meziročně oček. -0,20%, spotřebitelská důvěra za prosinec oček. 56,4 bodů, Richmond FED Manufacturing Index za prosinec oček. 11 bodů, ABC Consumer Confidence k 26. prosinci.

Na komoditních trzích stojí ropa Light Sweet 91,18 USD za barel a zlato má cenu 1395 USD za trojskou unci, na forexu jsou cross rates EUR/USD na hranici 1,3235.

Aktuální futures vypadají takto: DJIA +9 bodů, Nasdaq 100 +2,75 bodů a SP 500 +2,40 bodů.

http://www.finance.cz/zpravy/finance/292857/

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 20.4. 2018
New York 06:33
closed 02:57
Londýn 11:33
open 04:57
Frankfurt 12:33
open 04:57
Praha 12:33
open 03:54
Moskva 14:33
open 02:12
Tokio 19:33
closed 13:27
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch