Firemní zprávy

ECM předpokládá splnit plán akvizic ve výši 800 mil. EUR do 1Q 2008

8.10.2007 17:10

ECM Real Estate Investments věří, že se jí podaří splnit plán navýšení portfolia zhruba o 800 milionů eur do prvního čtvrtletí roku 2008, uvedli v pondělí představitelé společnosti. Firma nesdělila konkrétní akvizice s tím, že oznámení jednotlivých projektů plánuje až po uzavření příslušných smluv. Ředitel vztahů s investory Jiří Kašek uvedl na setkání s novináři, že ECM jedná o akvizicích na všech trzích, které si vytipovala pro expanzi, tedy kromě Česka také v Polsku, Rusku a dalších zemích východní a jihovýchodní Evropy. "S tím cílem (rozšíření portfolia) stále počítáme... Věříme, že tu ještě do konce roku oznámíme další nové projekty," řekl Kašek. "Příležitosti vidíme ve všech regionech, kde působíme."

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 21.9. 2018
New York 06:49
closed 02:41
Londýn 11:49
open 04:41
Frankfurt 12:49
open 04:41
Praha 12:49
open 03:38
Moskva 14:49
open 01:56
Tokio 19:49
closed 13:11
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch