Firemní zprávy

UNIPETROL, A.S. - ZMĚNA V PŘEDSTAVENSTVU SPOLEČNOSTI

12.10.2007 08:29

Tisková zpráva: OZNÁMENÍ VE SMYSLU USTANOVENÍ § 120 ODST. 1 PÍSM. E) ZÁKONA O PODNIKÁNÍ NA KAPITÁLOVÉM TRHU. Dne 11. října 2007 se pan Dariusz Marzec vzdal své funkce člena představenstva společnosti UNIPETROL, a.s. Dozorci rada společnosti UNIPETROL, a.s. na svém dnešním zasedáni vzala vzdáni se funkce člena představenstva ze strany pana Dariusze Marzce na vědomi s tím, že jeho výkon funkce člena představenstva zanikl dnešního dne. Dne 11. října se dále pan Dariusz Marzec vzdal funkce Ředitele pro integraci (Chief Invesment Officer) společnosti UNIPETROL, a.s. s tím, ze jeho výkon funkce Ředitele pro investice zanikne dne 12. října 2007. Představenstvo společnosti UNIPETROL, a.s. vzalo na svém dnešnim zasedání vzdání se funkce Ředitele pro integraci ze strany pana Dariusze Marzece na vědomí. V Praze dne 11. října 2007 UNIPETROL, a.s.

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 14.12. 2018
New York 13:02
open 02:58
Londýn 18:02
closed 13:58
Frankfurt 19:02
closed 13:58
Praha 19:02
closed 14:13
Moskva 21:02
closed 10:58
Tokio 02:02
closed 06:58
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch