Firemní zprávy

Ceny akcií na burze dopoledne takřka bez obchodů klesly

18.10.2007 11:48

Ceny hlavních tuzemských akcií na pražské burze dopoledne při minimální aktivitě investorů oslabily. Nejvíce se prodejní nálada projevila u akcií společnosti Philip Morris, jež poklesly o 1,6 procenta na 9690 korun. Hlavní index trhu PX byl v 11:30 níže o 0,12 procenta na 1889,9 bodu, vyplynulo z výsledků na burze. Slabé obchody obchodníci připisovali i vyčkávání na čtvrtletní výsledky firem. "Na trhu je poměrně mrtvo, investoři se drží mimo a čekají na nové signály. Tato slabá aktivita se dá připsat na vrub nadcházející výsledkové sezoně, která začne příští týden ve čtvrtek společností Telefónica O2," uvedl obchodník Patria Finance Ronald Schubert. Akcie holdingu Unipetrol sestoupily o 0,85 procenta na 325,3 koruny a cenné papíry energetické skupiny ČEZ si pohoršily o 0,6 procenta na 1260 korun. Naproti tomu cena akcií banky Erste zpevnila o 0,6 procenta na 1583 korun.

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 11.12. 2018
New York 22:16
closed 11:14
Londýn 03:16
closed 04:44
Frankfurt 04:16
closed 04:44
Praha 04:16
closed 04:59
Moskva 06:16
closed 01:44
Tokio 11:16
open 03:44
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch