Firemní zprávy

TZ: ČEZ byl vybrán v tendru na dostavbu rumunské elektrárny Černavoda

9.11.2007 14:33

Rumunská energetická společnost Societatea Nationala Nuclearelectrica včera oznámila akceptaci nabídku společnosti ČEZ. Energetická společnost ČEZ tak byla vybrána jako jeden z partnerů v projektu plánované výstavby a provozu 3. a 4. bloku rumunské jaderné elektrárny Černavoda. V poslední listopadové dekádě by dle oznámení společnosti Nuclearelectrica měla začít jednání o investičním kontraktu, která potrvají několik měsíců. Vybraní účastníci vytvoří se státní energetickou společností Societatea Nationala Nuclearelectrica (SNN) společný podnik, který dokončí projekt výstavby obou 720MW bloků za cca 2,2 miliardy EUR. Orientační scénář předpokládá uvedení bloků do provozu v roce 2014, resp. 2015 po cca 64měsíční výstavbě. Další informace o projektu naleznete na http://www.world-nuclear.org/info/inf93.html Tiskovou zprávu společnosti Nuclearelectrica naleznete na http://www.nuclearelectrica.ro/news.php?nid=434 Eva Nováková, tisková mluvčí ČEZ, a. s.

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 23.6. 2018
New York 22:40
closed 34:50
Londýn 03:40
closed 52:20
Frankfurt 04:40
closed 52:20
Praha 04:40
closed 52:35
Moskva 06:40
closed 49:20
Tokio 11:40
closed 45:20
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch