Firemní zprávy

Největší "short" pozice na NYSE k 15.9.

25.9.2008 10:58

Ticker Company Počet "short" akcií k: Sept. 15; Aug. 29; Avg. Daily Volume WM Washington Mutual, Inc. C 429,158,318; 382,360,293; 174,080,130 F Ford Motor Company Common 304,652,812; 320,820,222; 76,779,680 WB Wachovia Corporation Cmn 267,577,010; 269,117,036; 104,243,542 IWM iShares Trust (Barclays G 200,918,192; 241,688,759; 129,587,332 WFC Wells Fargo & Company Com 174,933,819; 176,114,425; 64,019,401 NCC National City Corporation 172,780,343; 166,083,725; 21,329,201 FNM Federal National Mortgage 163,468,911; 182,658,789; 172,763,074 EEM iShares Trust (Barclays G 149,403,650; 131,815,938; 73,898,291 FRE Federal Home Loan Mortgag 142,087,613; 158,460,612; 145,432,775 GM General Motors Corporatio 138,912,386; 146,159,100; 34,812,665 C Citigroup, Inc. Common St 138,774,999; 150,328,453; 119,921,096 LEH Lehman Brothers Holdings, 108,014,565; 76,855,711; 217,545,192 BAC Bank of America Corporati 106,787,399; 117,451,826; 110,934,287 AMD Advanced Micro Devices, I 100,887,720; 96,448,009; 21,097,936 AIG American International Gr 96,626,949; 85,839,832; 160,773,948 BBT BB&T Corporation Common S 91,816,917; 90,298,592; 12,854,620 S Sprint Nextel Corporatio 84,829,461; 82,739,343; 32,736,978 RF Regions Financial Corpora 81,623,403; 91,375,554; 22,936,901 ABK Ambac Financial Group, In 81,188,700; 90,962,225; 47,653,079 MBI MBIA Inc. Common Stock 80,776,126; 83,644,186; 16,726,769 MYL Mylan Inc. Common Stock 79,138,290; 68,881,056; 10,588,223 MU Micron Technology, Inc. C 79,043,023; 85,249,249; 23,021,682 CDE Coeur d'Alene Mines Corpo 78,031,240; 77,056,684; 12,973,008 GE General Electric Company 77,459,836; 66,911,136; 83,182,833 COF Capital One Financial Cor 75,642,831; 73,510,495; 15,251,565 USB U.S. Bancorp Common Stock 74,648,031; 79,204,197; 29,638,636 MET MetLife, Inc. Common Stoc 72,710,400; 42,043,755; 18,763,764 DIS Walt Disney Company (The) 71,800,000; 71,183,563; 13,188,674 CNB Colonial BancGroup, Inc. 70,583,578; 71,967,682; 5,558,188 SNV Synovus Financial Corpora 70,316,687; 69,663,976; 9,066,343 PFE Pfizer, Inc. Common Stock 67,432,821; 67,054,123; 43,349,651 EMC EMC Corporation Common St 63,374,431; 62,351,785; 31,555,128 LSI LSI Corporation Common St 62,381,380; 59,297,996; 10,558,820 HST Host Hotels & Resorts, In 61,364,445; 58,880,107; 9,767,647 Q Qwest Communications Inte 61,229,546; 62,216,034; 27,729,595 THC Tenet Healthcare Corporat 60,693,243; 61,269,843; 6,102,423 HD Home Depot, Inc. (The) Co 58,840,908; 57,799,027; 30,309,233 IYR iShares Trust (Barclays G 58,478,671; 62,217,203; 16,051,920 FHN First Horizon National Co 58,108,222; 55,765,300; 7,797,723 RIO Cia Vale do Rio Doce Amer 58,072,566; 54,809,444; 41,735,515 BBI Blockbuster Inc. Common S 55,259,272; 54,479,952; 5,051,300 TWX Time Warner Inc. Common S 53,755,512; 56,420,593; 33,582,087 IAR Idearc Inc. Common Stock 52,225,185; 44,489,294; 5,256,965 DHI D.R. Horton, Inc. Common 51,353,932; 50,119,406; 11,095,100 WMT Wal-Mart Stores, Inc. Com 51,201,311; 49,985,185; 24,073,991 MER Merrill Lynch & Co., Inc. 51,015,691; 44,516,594; 92,856,718 MAS Masco Corporation Common 49,946,277; 52,172,622; 6,971,395 GCI Gannett Co., Inc. Common 49,640,299; 51,672,171; 5,400,211 TSM Taiwan Semiconductor Manu 49,033,503; 53,222,981; 23,846,106 KMX CarMax Inc 48,830,501; 52,224,137; 2,413,946 TGT Target Corporation Common 48,699,098; 50,080,919; 14,743,725 JPM JP Morgan Chase & Co. Com 46,806,175; 47,373,629; 53,478,417 EK Eastman Kodak Company Com 46,075,340; 44,336,981; 4,227,532 TMA Thornburg Mortgage, Inc. 45,511,760; 33,080,196; 11,395,207 CIT CIT Group Inc (DEL) Commo 45,418,451; 44,092,588; 12,004,066 MS Morgan Stanley Common Sto 45,276,271; 45,104,729; 27,884,018 RAD Rite Aid Corporation Comm 44,386,552; 45,328,171; 6,528,228 DAL Delta Air Lines Inc. (New 43,202,224; 41,339,698; 19,873,317 KFT Kraft Foods Inc. Common S 42,363,171; 64,970,275; 16,023,830 CX Cemex, S.A.B. de C.V. Spo 41,530,856; 40,361,310; 9,291,773 PG Procter & Gamble Company 40,994,057; 37,783,609; 14,705,477 MI New M&I Corporation Commo 39,862,781; 41,772,318; 7,836,956 ALU Alcatel-Lucent Common Sto 39,134,784; 38,699,618; 9,235,489 LEN Lennar Corporation Class 39,106,318; 36,363,545; 8,921,356 CHS Chico's FAS, Inc. Common 38,996,417; 34,272,663; 7,332,574 FCX Freeport-McMoRan Copper & 38,586,765; 38,819,559; 19,987,809 VZ Verizon Communications In 38,245,945; 37,311,266; 19,137,124 AN AutoNation, Inc. Common S 38,221,852; 41,818,922; 4,212,419 BIG Big Lots, Inc. Common Sto 37,646,781; 36,932,364; 2,923,659 T AT&T Inc. 36,282,611; 34,583,190; 28,839,564 CSE CapitalSource Inc Common 36,250,601; 34,276,574; 5,629,364 GGP General Growth Properties 36,211,561; 34,718,249; 5,555,442 CBS CBS Corporation Class B C 34,588,439; 40,735,841; 7,972,913 HPQ Hewlett-Packard Company 34,352,063; 27,303,842; 20,725,901 TPX Tempur-pedic Internationa 34,233,925; 44,435,777; 1,907,914 IPG Interpublic Group of Comp 33,769,309; 34,091,740; 7,073,387 MOT Motorola, Inc. Common Sto 33,489,969; 35,332,841; 24,949,965 SPF Standard Pacific Lp Commo 33,401,491; 37,907,180; 4,153,298 LEG Leggett & Platt, Incorpor 33,321,858; 35,788,718; 3,490,705 DYN Dynegy Inc. (Delaware) (N 33,216,871; 34,565,032; 12,413,811 MCO Moody's Corporation Commo 33,150,447; 36,743,401; 4,305,830 PHM Pulte Homes, Inc. Common 32,687,376; 31,541,914; 12,979,238 LVS Las Vegas Sands Corp. Com 32,390,981; 32,463,584; 4,640,322 SFI iStar Financial Inc. Comm 32,369,389; 34,446,227; 3,256,646 MO Altria Group, Inc. 32,238,418; 33,624,299; 17,651,155 AMR AMR Corporation Common St 32,040,049; 34,875,003; 25,086,697 FXI IShares Trust IShares Tru 31,972,140; 23,585,633; 27,346,972 CBB Cincinnati Bell Inc. Comm 31,776,883; 32,975,745; 3,433,906 PM Philip Morris Internation 31,650,002; 34,414,357; 9,737,799 LOW Lowe's Companies, Inc. Co 31,594,535; 39,934,389; 24,892,733 XOM Exxon Mobil Corporation C 31,416,108; 29,473,462; 32,445,260 SOV Sovereign Bancorp, Inc. C 31,125,120; 28,611,739; 13,287,080 GNW Genworth Financial Inc Co 31,121,985; 30,146,656; 5,856,351 ELN Elan Corporation, plc ADR 30,284,419; 29,731,482; 5,950,607 WMI Waste Management, Inc. Co 30,164,286; 29,831,593; 3,102,927 STI SunTrust Banks, Inc. Comm 30,161,702; 35,354,106; 10,274,241 HAL Halliburton Company Commo 30,099,107; 38,571,133; 21,495,913 HL Hecla Mining Company Comm 29,869,843; 31,119,536; 6,356,738 HOG Harley-Davidson, Inc. Com 29,833,197; 28,751,124; 3,432,731 CC Circuit City Stores, Inc. 29,740,436 29,509,842; 2,180,123 Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 14.12. 2018
New York 13:04
open 02:56
Londýn 18:04
closed 13:56
Frankfurt 19:04
closed 13:56
Praha 19:04
closed 14:11
Moskva 21:04
closed 10:56
Tokio 02:04
closed 06:56
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch