Firemní zprávy

Tituly z indexu S&P 500 s insider obchody v minulém týdnu

3.11.2008 16:45

Total Purchases By Insiders Ticker Company Name Amount Bought($) of Shares Avg.$/Share ======================================================================== HRB BLOCK H & R INC 50,095,175 2,863,143 17.50 BBY BEST BUY CO INC 37,424,276 1,687,800 22.17 DDS DILLARDS INC -CL A 1,857,745 464,000 4.00 CVH COVENTRY HEALTH CARE 848,861 69,900 12.14 TEX TEREX CORP 781,330 63,500 12.30 DOW DOW CHEMICAL 684,542 29,200 23.44 NBR NABORS INDUSTRIES LT 551,500 40,000 13.79 FCX FREEPORT MCMORAN COP 499,990 20,000 25.00 AVY AVERY DENNISON CORPO 475,200 15,000 31.68 AGN ALLERGAN INC 395,075 10,000 39.51 LEG LEGGETT & PLATT INC 364,750 25,000 14.59 FDX FEDEX CORPORATION 278,925 5,000 55.79 JNS JANUS CAPITAL GROUP 253,700 29,500 8.60 FO FORTUNE BRANDS INC 253,274 7,278 34.80 ABT ABBOTT LABORATORIES 219,494 4,000 54.87 LXK LEXMARK INTERNATIONA 216,390 8,380 25.82 AMD ADVANCED MICRO DEVIC 199,050 70,000 2.84 BSX BOSTON SCIENTIFIC CO 192,976 25,000 7.72 PM PHILIP MORRIS INTERN 188,000 4,700 40.00 PCP PRECISION CASTPARTS 184,276 3,600 51.19 SLM SLM CORP 160,401 18,400 8.72 NOV NATIONAL OILWELL VAR 149,123 6,000 24.85 SGP SCHERING-PLOUGH CORP 136,600 10,000 13.66 CB CHUBB CORP 134,792 3,000 44.93 DOV DOVER CORP 105,483 4,000 26.37 COH COACH INC 103,420 5,800 17.83 TMO THERMO FISHER SCIENT 74,702 2,000 37.35 AKS AK STEEL HOLDING COR 66,645 5,700 11.69 FAST FASTENAL CO 64,960 2,000 32.48 JNJ JOHNSON & JOHNSON 59,750 1,000 59.75 MWV MEADWESTVACO CORP 56,887 4,000 14.22 PH PARKER-HANNIFIN CORP 52,485 1,500 34.99 CVG CONVERGYS CORP 34,000 5,000 6.80 OMC OMNICOM GROUP INC 27,398 1,000 27.40 JCI JOHNSON CONTROLS INC 20,735 1,300 15.95 DDR DEVELOPERS DIVERSIFI 20,540 2,000 10.27 CCE COCA-COLA ENTERPRISE 9,719 1,000 9.72 Total Sales By Insiders Ticker Company Name Amount Bought($) of Shares Avg.$/Share ======================================================================== BSX BOSTON SCIENTIFIC CO 38,158,938 5,140,400 7.42 FAST FASTENAL CO 22,422,410 671,000 33.42 CELG CELGENE CORP 15,869,191 250,388 63.38 COST COSTCO WHOLESALE COR 11,342,860 200,000 56.71 PTV PACTIV CORPORATION 11,276,855 449,400 25.09 AMGN AMGEN INC 10,059,360 182,096 55.24 PHM PULTE HOMES INC 6,480,240 760,000 8.53 STI SUNTRUST BANKS INC 5,749,085 154,582 37.19 AZO AUTOZONE INC 3,886,628 31,108 124.94 PEP PEPSICO INC 3,762,024 71,341 52.73 ISRG INTUITIVE SURGICAL I 1,738,980 10,100 172.18 NTRS NORTHERN TRUST CORP 1,418,300 25,000 56.73 MTB M&T BANK CORPORATION 1,152,591 15,000 76.84 RHI ROBERT HALF INTL INC 1,125,880 70,000 16.08 USB US BANCORP 998,712 33,638 29.69 STR QUESTAR CORP 976,389 30,000 32.55 JNPR JUNIPER NETWORKS INC 615,081 33,300 18.47 GILD GILEAD SCIENCES INC 553,680 12,000 46.14 SHW SHERWIN-WILLIAMS CO 547,500 10,000 54.75 MON MONSANTO CO 531,000 5,900 90.00 LLTC LINEAR TECHNOLOGY CO 524,200 24,000 21.84 CHRW C H ROBINSON WORLDWI 460,188 9,250 49.75 HCBK HUDSON CITY BANCORP 249,150 15,000 16.61 MSFT MICROSOFT CORP 229,500 10,000 22.95 AIV APARTMENT INVESTMENT 194,768 14,800 13.16 APD AIR PRODUCTS & CHEMI 175,903 3,500 50.26 QCOM QUALCOMM INC 118,500 3,000 39.50 GOOG GOOGLE INC -CL A 96,581 280 344.93 FDO FAMILY DOLLAR STORES 81,975 3,000 27.33 TSS TOTAL SYSTEM SERVICE 64,960 5,000 12.99 BRCM BROADCOM CORP -CL A 34,000 2,000 17.00 SYMC SYMANTEC CORP 29,813 2,250 13.25 ACAS AMERICAN CAPITAL LTD 27,991 2,730 10.25 DVA DAVITA INC 21,575 458 47.11 TLAB TELLABS INC 12,685 2,870 4.42 Zdroj: Bloomberg

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 14.12. 2018
New York 13:07
open 02:53
Londýn 18:07
closed 13:53
Frankfurt 19:07
closed 13:53
Praha 19:07
closed 14:08
Moskva 21:07
closed 10:53
Tokio 02:07
closed 06:53
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch