Firemní zprávy

New World Resources – další technická analýza titulu

3.2.2009 09:24

New World Resources - technická analýza titulu od společnosti Recognia Inc.

Společnost Recognia zaměřující se na technickou analýzu, zveřejnila večer 2. 2. 2009 prostřednictvím agentury Bloomberg další pohled na akcie NWR (ve vztahu na vývoj na trhu v Londýně).
Dle nich se na titulu zformoval „bearisch signal", který indikuje pokles ze závěrečné ceny 2,3175 GBP do pásma 1,32 až 1,52 GBP (viz. grafy v příloze).  

V minulém týdnu Recognia vydala technickou analýzu indikující pohyb v opačném gardu do pásma 3,37 až 3,57 GBP, která se však nenaplnila (viz. firemní zpráva z 29. 1.).  

Příloha

Další zprávy

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 23.6. 2018
New York 13:23
closed 44:07
Londýn 18:23
closed 37:37
Frankfurt 19:23
closed 37:37
Praha 19:23
closed 37:52
Moskva 21:23
closed 34:37
Tokio 02:23
closed 54:37
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch