Stocklist

Stocklist je aktualizován minimálně jedenkrát týdně zpravidla každé pracovní pondělí.

Pro více informací o daných titulech kontaktujte analytické oddělení.

Dow Jones U.S. Industrial Sectors – hlavní sektory americké burzy

I. Ropa & PlynXOM, PBR, Gazprom
II. PrůmyslCAT, GE, BA, LMT
III. Zákl. mat.AA, RTP, MT, BHP
IV. Spotř. zbožíMO, F, Volkswagen
V. ZdravotnictvíJNJ, NVS
VI. Služby spotř.MCD, WMT, MPEL
VII. TelekomVZ, DT
VIII. KomunálníFPL Group
IX. FinanceAIG, AXP, JPM, GS, MA, V, C, MS, BAC
X. Tech.YHOO, AAPL, TXN, HPQ, ORCL, INTC, IBM, MSFT, QCOM, DELL, CSCO, GOOG, AMD, RIMM, BIDU, SAP, NOK
XI. IndexyQQQQ, USO

EEM Industrial Sectors - hlavní sektory středoevropských burz

I. Ropa & PlynUNIPETROL, PKN Orlen, MOL
II. PrůmyslPEGAS
III. Zákl. mat.NWR, KGHM
IV. Spotř. zbožíPHILIP MORRIS
V. ZdravotnictvíGEDEON
VI. Služby spotř.CETV, ORCO
VII. TelekomTELEFONICA O2
VIII. KomunálníCEZ
IX. FinanceERSTE BANK, KOMERCNI B.
X. Tech.
XI. Indexy

Podrobné informace o daných titulech jsou dostupné pouze pro klienty CAPITAL PARTNES a.s..

Vstup pro klienty

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indici
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures pe indici
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Comoditati
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Atenţie: datele au întârziere)

Azi e 15.12. 2018
New York 19:52
closed 37:38
Londra 00:52
closed 55:08
Frankfurt 01:52
closed 55:08
Praga 01:52
closed 55:23
Moscova 03:52
closed 52:08
Tokio 08:52
closed 48:08
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Căutare:  

Stockmarket Google Finance Market Watch