Spadek wartości

AAA - NL0006033375

AAA
Kurs26,19
Zmiana0,49, 1,91%
Głośność12390
Data2.8.2011 18:30
Więcej

CETV - BMG200452024

CETV
Kurs349,00
Zmiana-10,80, -3,00%
Głośność50509
Data2.8.2011 18:30
Więcej

ČEZ - CZ0005112300

ČEZ
Kurs890,00
Zmiana12,00, 1,37%
Głośność783866
Data2.8.2011 18:30
Więcej

ECM - LU0259919230

ECM
Kurs49,10
Zmiana1,05, 2,19%
Głośność9136
Data2.8.2011 18:30
Więcej

ERSTE - AT0000652011

ERSTE
Kurs847,30
Zmiana5,00, 0,59%
Głośność155889
Data2.8.2011 18:30
Więcej

FORTUNA - NL0009604859

FORTUNA
Kurs108,40
Zmiana0,40, 0,37%
Głośność15698
Data2.8.2011 18:30
Więcej

KITD - US4824702009

KITD
Kurs187,00
Zmiana-0,50, -0,27%
Głośność57056
Data2.8.2011 18:30
Więcej

KB - CZ0008019106

KB
Kurs4 200,00
Zmiana20,00, 0,48%
Głośność41260
Data2.8.2011 18:30
Więcej

NWR - NL0006282204

NWR
Kurs277,00
Zmiana9,50, 3,55%
Głośność620235
Data2.8.2011 18:30
Więcej

ORCO - LU0122624777

ORCO
Kurs213,00
Zmiana3,00, 1,43%
Głośność46480
Data2.8.2011 18:30
Więcej

PEGAS - LU0275164910

PEGAS
Kurs445,00
Zmiana-1,50, -0,34%
Głośność5536
Data2.8.2011 18:30
Więcej

P.MORRIS - CS0008418869

P.MORRIS
Kurs9 110,00
Zmiana-1 170,00, -11,38%
Głośność5013
Data2.8.2011 18:30
Więcej

O2 - CZ0009093209

O2
Kurs416,80
Zmiana6,80, 1,66%
Głośność519819
Data2.8.2011 18:30
Więcej

UNIPETROL - CZ0009091500

UNIPETROL
Kurs185,70
Zmiana-1,30, -0,70%
Głośność17984
Data2.8.2011 18:30
Więcej

VIG - AT0000908504

VIG
Kurs970,00
Zmiana-4,00, -0,41%
Głośność4475
Data2.8.2011 18:30
Więcej
Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 22.4. 2018
Nowy York 21:09
closed 12:21
Londyn 02:09
closed 29:51
Frankfurt 03:09
closed 29:51
Praga 03:09
closed 30:06
Moskwa 05:09
closed 26:51
Tokio 10:09
closed 22:51
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch