Stocklist

Istnieją dwa różne rodzaje rekomendacji giełdowych Capital Partners s.a.

Vstup pro klienty

Dow Jones U.S. Industrial Sectores- główne sektory giełdy amerykańskiej.

I.
Paliwa Ropa & gaz
II.
Prze
mysł
III.
Surowce
IV.
Dobra konsump
cyjne
V.
Usługi medyczne
VI.
Usługi -inne.
VII. Telekomu
nikacja
VIII.
Usługi komunal
ne
IX. Finanse X. Technologie XI. Indexy
XOM
PBR
Gazprom
CAT
GE
BA
LMT
AA
RTP
MT
BHP
MO
F
Volkswagen
JNJ
NVS
MCD
WMT
MPEL
VZ
DT
FPL Group
AIG
AXP
JPM
GS
MA
V
C
MS
BAC
YHOO
AAPL
TXN
HPQ
ORCL
INTC
IBM
MSFT
QCOM
DELL
CSCO
GOOG
AMD
RIMM
BIDU
SAP
NOK
QQQQ
USO

EEM Industrial Sectors- główne sektory giełd środkowoeuropejskich

I.
Paliwa Ropa & gaz
II.
Prze
mysł
III.
Surowce
IV.
Dobra konsump
cyjne
V.
Usługi medyczne
VI.
Usługi -inne.
VII. Telekomu
nikacja
VIII.
Usługi komunal
ne
IX. Finanse X. Technologie XI. Indexy
UNIPETROL
PKN Orlen
MOL
PEGAS
NWR
KGHM
PHILIP MORRIS
GEDEON
CETV
ORCO
TELEFONICA O2
CEZ
ERSTE BANK
KOMERCNI B.

 

Nie ma gieldowej rekomendacji

Dow Jones U.S. Industrial Sectores- główne sektory giełdy amerykańskiej.

I.
Paliwa Ropa & gaz
II.
Prze
mysł
III.
Surowce
IV.
Dobra konsump
cyjne
V.
Usługi medyczne
VI.
Usługi -inne.
VII. Telekomu
nikacja
VIII.
Usługi komunal
ne
IX. Finanse X. Technologie XI. Indexy

EEM Industrial Sectors - główne sektory giełd środkowoeuropejskich

I.
Paliwa Ropa & gaz
II.
Prze
mysł
III.
Surowce
IV.
Dobra konsump
cyjne
V.
Usługi medyczne
VI.
Usługi -inne.
VII. Telekomu
nikacja
VIII.
Usługi komunal
ne
IX. Finanse X. Technologie XI. Indexy

 

Stock lista jest uaktualniana minimalnie raz w tygodniu, zazwyczaj w każdy roboczy poniedziałek.

Aby uzyskać więcej informacji o konkretnych tytułach prosimy skontaktować się z naszym centrum analitycznym.

Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 11.12. 2018
Nowy York 22:10
closed 11:20
Londyn 03:10
closed 04:50
Frankfurt 04:10
closed 04:50
Praga 04:10
closed 05:05
Moskwa 06:10
closed 01:50
Tokio 11:10
open 03:50
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch