Fuzije in nakup

Seznam TOP 25 v oblasti fúzí a akvizicí od začátku roku 2007

Cíl převzetí Akvizující firma Datum dealu Hodnota dealu v mil. USD
ABN-AMRO Holding NV (NULL) RFS Holdings BV (NULL) 04-13-2007 99,364.80
ABN-AMRO Holding NV (NULL) Barclays PLC (NULL) 03-18-2007 92,606.80
BCE Inc (NULL) Investor Group (NULL) 03-29-2007 51,181.80
TXU Corp (TXU) Investor Group (NULL) 02-23-2007 32,105.40
Capitalia SpA (NULL) Unicredito Italiano SpA (NULL) 05-14-2007 29,528.10
Alcan Inc (AL) Alcoa Inc (AA) 05-07-2007 26,916.80
First Data Corp (FDC) Kohlberg Kravis Roberts & Co (KKR) 04-01-2007 25,669.70
SLM Corp (SLM) Investor Group (NULL) 04-13-2007 25,537.40
Alltel Corp (AT) Investor Group (NULL) 03-05-2007 25,101.70
Equity Office Properties Trust (EOP) Investor Group 01-10-2007 25,049.70
ABN AMRO North America Holding Co (NULL) Bank of America Corp (BAC) 04-23-2007 21,000.00
Hilton Hotels Corp (HLT) Blackstone Group LP (BX) 07-03-2007 20,168.30
Alliance Boots PLC (NULL) AB Acquisitions Ltd (NULL) 03-09-2007 19,604.20
Reuters Group PLC (NULL) Thomson Corp (NULL) 05-04-2007 17,628.10
GlobalSantaFe Corp (GSF) Transocean Inc (RIG) 07-23-2007 17,298.70
Banco Comercial Portugues SA (NULL) Banco Portugues de Investimento SA{Banco BPI SGPS SA} (NULL) 10-25-2007 16,586.90
Siemens VDO Automotive AG (NULL) Continental AG (NULL) 05-31-2007 15,648.60
Hanson PLC (HAN) Lehigh UK Ltd (NULL) 05-03-2007 15,594.80
Coles Group Ltd (NULL) Wesfarmers Ltd (NULL) 02-24-2007 15,287.80
Archstone-Smith Trust (ASN) Investor Group (NULL) 05-29-2007 15,249.10
Koninklijke Numico NV (NULL) Groupe Danone SA (NULL) 07-09-2007 15,017.10
Rodamco Europe NV (NULL) Unibail Holding SA (NULL) 04-10-2007 14,815.40
MedImmune Inc (MEDI) AstraZeneca PLC (NULL) 04-23-2007 14,554.60
Organon Biosciences{OBS} (NULL) Schering-Plough Corp (SGP) 01-04-2007 14,433.00
Lyondell Chemical Co (LYO) Basell NV (NULL) 07-17-2007 12,362.50
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indeksi
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures in indeksi
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komoditete
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Posodabljeno 20.4.2011 16:26

(Opozorilo: Podatki so zakasneli!)

Danes je 13.11. 2018
New York 22:27
closed 11:03
London 03:27
closed 04:33
Frankfurt 04:27
closed 04:33
Praga 04:27
closed 04:48
Moskva 06:27
closed 01:33
Tokijo 11:27
open 03:33
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Iskanje:  

Stockmarket Google Finance Market Watch