SPAD

AAA - NL0006033375

AAA
Tečaj26,19
Sprememba0,49, 1,91%
Volume12390
Date2.8.2011 18:30
več

CETV - BMG200452024

CETV
Tečaj349,00
Sprememba-10,80, -3,00%
Volume50509
Date2.8.2011 18:30
več

ČEZ - CZ0005112300

ČEZ
Tečaj890,00
Sprememba12,00, 1,37%
Volume783866
Date2.8.2011 18:30
več

ECM - LU0259919230

ECM
Tečaj49,10
Sprememba1,05, 2,19%
Volume9136
Date2.8.2011 18:30
več

ERSTE - AT0000652011

ERSTE
Tečaj847,30
Sprememba5,00, 0,59%
Volume155889
Date2.8.2011 18:30
več

FORTUNA - NL0009604859

FORTUNA
Tečaj108,40
Sprememba0,40, 0,37%
Volume15698
Date2.8.2011 18:30
več

KITD - US4824702009

KITD
Tečaj187,00
Sprememba-0,50, -0,27%
Volume57056
Date2.8.2011 18:30
več

KB - CZ0008019106

KB
Tečaj4 200,00
Sprememba20,00, 0,48%
Volume41260
Date2.8.2011 18:30
več

NWR - NL0006282204

NWR
Tečaj277,00
Sprememba9,50, 3,55%
Volume620235
Date2.8.2011 18:30
več

ORCO - LU0122624777

ORCO
Tečaj213,00
Sprememba3,00, 1,43%
Volume46480
Date2.8.2011 18:30
več

PEGAS - LU0275164910

PEGAS
Tečaj445,00
Sprememba-1,50, -0,34%
Volume5536
Date2.8.2011 18:30
več

P.MORRIS - CS0008418869

P.MORRIS
Tečaj9 110,00
Sprememba-1 170,00, -11,38%
Volume5013
Date2.8.2011 18:30
več

O2 - CZ0009093209

O2
Tečaj416,80
Sprememba6,80, 1,66%
Volume519819
Date2.8.2011 18:30
več

UNIPETROL - CZ0009091500

UNIPETROL
Tečaj185,70
Sprememba-1,30, -0,70%
Volume17984
Date2.8.2011 18:30
več

VIG - AT0000908504

VIG
Tečaj970,00
Sprememba-4,00, -0,41%
Volume4475
Date2.8.2011 18:30
več
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indeksi
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures in indeksi
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komoditete
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Posodabljeno 20.4.2011 16:26

(Opozorilo: Podatki so zakasneli!)

Danes je 21.7. 2018
New York 22:19
closed 35:11
London 03:19
closed 52:41
Frankfurt 04:19
closed 52:41
Praga 04:19
closed 52:56
Moskva 06:19
closed 49:41
Tokijo 11:19
closed 45:41
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Iskanje:  

Stockmarket Google Finance Market Watch